.info

Obchodní podmínky / Informace k focení​​​​​​​
Pro co nejlepší výsledek je dobré vědět vaši představou o svých fotografiích, co byste rádi a co naopak ne. Veškeré tyto informace následně 
s vámi proberu a poradím, jak se na focení připravit. Před focením je vhodné navštívit kadeřníka, manikúru (pedikúru). Je možné využít služeb vizážistky, což vřele doporučuji, hlavně v případě focení Fotostory a Fotobusiness. Nejlepší je vždy fotit v prostředí kde to znáte nebo máte rádi. Rád za Vámi dojedu na jakékoliv místo. Je možnost využití fotostudia či ateliéru. V případě, že se nemůžete zúčastnit (zdravotní, rodinné a jiné komplikace) je potřeba dát co nejdříve vědět. Po domluvě dohodneme nový termín.
Hotové fotografie jsou za 2-4 týdny od poskytnutí Vašeho výběru. V případě nemoci, dovolené a zejména ve svatební sezóně, se může termín dodání prodloužit. Předání fotek je možné osobně, elektronicky nebo poštou.  Náhledy jsou obvykle zaslány do 3 dnů. Jsou tvořeny z užšího výběru (nepovedené záběry jsou smazány). Náhledové fotografie jsou v malém rozlišení a je zakázáno tyto fotografie jakkoli dále šířit, upravovat nebo používat bez písemného souhlasu fotografa. Jsou určeny výhradně pro výběr. Fotografie si vybíráte sami a posíláte mi vždy jejich čísla. S výběrem mohu na přání pomoct. Vybrané fotografie vždy upravuji. Jedná se o ořez, kontrast, jas, barvy, základní retuš. Větší grafické zásahy dělám vždy po konzultaci. 

Svatby - náhledy zásadně neposkytuji. U focení skupinek nezodpovídám za to kdo všechno má být vyfocen. Zhotovení zakázky, výběr fotografií je pouze v roli fotografa. (Není v mých silách dělat předvýběr takového množství fotografií). Veškeré další informace jsou sepsány ve slově o dílo. 
Fotografie upravuji podle svého stylu, proto doporučuji seznámit se s mým portfoliem. Nespokojenost a nesouhlas s fotografickým stylem a autorským pojetím fotografa není důvodem k reklamaci zakázky. Výsledná fotografie se může od náhledu ještě barevně či jinak lišit, ne však výrazně. Fotografie zálohuji po dobu 6 měsíců. 
Vizážistka, stylistka není součástí mého ceníku a hradí se zvlášť, podle platebních podmínek vizážisty/ky nebo stylisty/ky. Platba nad rámec balíčku se převádí na účet a finální fotografie zasílám až po uhrazení celé částky. Klienti, kteří u mě ještě nebyli, hradí předem zálohu na účet. Veškeré fotografie a služby navíc jsou zpoplatněny dle platného ceníku služeb.

Mnou ověřená, úžasná vizážistka a vlasová stylistka Nicol, se kterou je bezvadná spolupráce a vždy skvělý výsledek.  :) www.nicolbeautyup.cz
LICENČNÍ PODMÍNKY
Veškeré služby obsahují nevýhradní licenci omezenou na nekomerční užití fotografii, pokud neni napsáno jinak. V případě porušení licenčních podmínek je kupující povinen uhradit odpovídající finanční částku za licenci opravňující komerční užití fotografií. Pokud se obě strany nedohodnou, je kupující povinen přestat fotografie komerčně užívat a uhradit částku za dobu kdy fotografie byly užívany komerčně. Cena za komerční užití se určuje na základě rozměru, velikosti, dosahu, nákladu a doby užití v jakém je s dílem nakládáno.
HOTOVOST NEPŘIJÍMÁM. NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI.
šechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.
SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ
Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií pro jeho prezentaci na internetu, popř. pro jiné propagační účely. Pokud si nepřejete fotografie zveřejnit, je nutné o tom fotografa informovat.
Veškeré vytvořené fotografie, osobní údaje, které mi budou poskytnuty, jako je jméno, email a telefonní číslo, pro plnění smluvního vztahu, budou zpracovány po dobu následujících 10 let ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Veškeré vztahy se řídí platnými předpisy a zákony. Zákon č. 121/2000 Sb. (autorský zákon) a zákon č. 89/2012 Sb. (občanský zákon). 
Registrován na ŽO OÚ Praha 10 ze dne 26. 08. 2013
IČ: 02036797
Nejsem plátce DPH.
____________________________________________________________________________________________________
Klienti
E15 // EFG // Ronda Invest // Primeco // Chronotechna // Scope Production // Rolls Royce // DFMG // L'Oréal // Generali // Pivovar Strakonice // Daloo // Futura, grafické studio // Europark // Střelecká revue // Zlatý oříšek // Park Holiday // Slavia - florbal // World Gym // JJ časopis // lifeReports.TV // Česká zbrojovka a. s. // Storm club // Deco Loco // Lusito // IdeaSense // Pragues Barrel // Honewa // Praha žije hudbou // EFG holding // SB gruppe // FTVS // ČZU // Guler family // Tetubrissy // Pizza360 // Vinograf // Afroditi // ECO dental // X-Massacre // VetPark // Hervis // DNBclash // DM drogerie // Óčko TV


Kontaktujte mě
mob.:     606 812 293
e-mail:  mircin@email.cz
web:  www.miroslavbelancin.cz

Působím po celé České republice. 
Miroslav Belančin 
*12. 3. 1991 v Praze
zaměření: 
reklama, reportáž, produkty, ateliér, portréty, firemní akce, lifestyle, rodinné foto, svatby, video
Send
Thank you!

Klienti: 
E15 // EFG // Ronda Invest // Primeco // Chronotechna // Scope Production // Rolls Royce // DFMG // L'Oréal // Generali // Pivovar Strakonice // Daloo // Futura, grafické studio // Europark // Střelecká revue // Zlatý oříšek // Park Holiday // Slavia - florbal // World Gym // JJ časopis // lifeReports.TV // Česká zbrojovka a. s. // Storm club // Deco Loco // Lusito // IdeaSense // Pragues Barrel // Honewa // Praha žije hudbou // EFG holding // SB gruppe // FTVS // ČZU // Guler family // Tetubrissy // Pizza360 // Vinograf // Afroditi // ECO dental // X-Massacre // VetPark // Hervis // DNBclash // DM drogerie // Óčko TV
Back to Top