.info

Obchodní podmínky / Informace k focení​​​​​​​
Pro co nejlepší výsledek je dobré vědět jakou máte představou o svých fotografiích, co byste rádi a co naopak ne. Veškeré tyto informace následně s Vámi proberu a poradím, jak se na focení připravit. Před focením je vhodné navštívit kadeřníka, manikúru a pedikúru. Je možné využít služby vizážistky, což vřele doporučuji, hlavně v případě focení Fotostory a Fotobusiness. Nejlepší je vždy fotit v prostředí kde to znáte nebo to máte rádi. Rád za Vámi dojedu na jakékoliv místo. Je možnost využití fotostudia či ateliéru. V případě, že se nemůžete zúčastnit (zdravotní, rodinné a jiné komplikace) je potřeba dát co nejdříve vědět. Po domluvě dohodneme noví termín.
Hotové fotografie jsou za 2-4 týdny od poskytnutí Vašeho výběru. V případě nemoci, dovolené a zejména ve svatební sezóně, se může termín dodání prodloužit. Předání fotek je možné osobně, elektronicky nebo poštou.  Náhledy jsou obvykle zaslány do 3 dnů. Jsou tvořeny z užšího výběru (nepovedené záběry jsou smazány). Náhledové fotografie jsou v malém rozlišení a je zakázáno tyto fotografie jakkoli dále šířit, upravovat nebo používat bez písemného souhlasu fotografa. Jsou určeny výhradně pro výběr. Fotografie si vybíráte sami a posíláte mi vždy jejich čísla. S výběrem mohu na přání pomoct. Vybrané fotografie vždy upravuji. Jedná se o ořez, kontrast, jas, barvy, základní retuš. Větší grafické zásahy dělám vždy po konzultaci. Fotografie upravuji podle svého stylu, proto doporučuji seznámit se s mým portfoliem. Nespokojenost a nesouhlas s fotografickým stylem a autorským pojetím fotografa není důvodem k reklamaci zakázky. Výsledná fotografie se může od náhledu ještě barevně či jinak lišit, ne však výrazně. Fotografie zálohuji po dobu 6 měsíců.
Vizážistka, stylistka není součástí mého ceníku a hradí se zvlášť, podle platebních podmínek vizážisty/ky nebo stylisty/ky. Platba nad rámec balíčku se převádí na účet a finální fotografie zasílám až po uhrazení celé částky. Klienti, kteří ještě u mě nebyli hradí předem zálohu na účet. Veškeré fotografie a služby navíc jsou zpoplatněny dle platného ceníku služeb.

Mnou ověřená, úžasná vizážistka a vlasová stylistka Nicol, se kterou je bezvadná spolupráce a vždy skvělý výsledek.  :) 
www.nicolbeautyup.cz
HOTOVOST NEPŘIJÍMÁM. NEUPRAVENÉ FOTOGRAFIE NEPOSKYTUJI.
Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.
SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ
Fotograf si vyhrazuje právo ke zveřejnění fotografií pro jeho prezentaci na internetu, popř. pro jiné propagační účely. Pokud si nepřejete fotografie zveřejnit, je nutné o tom fotografa informovat.
Veškeré vytvořené fotografie, osobní údaje, které mi budou poskytnuty, jako je jméno, email a telefonní číslo, pro plnění smluvního vztahu, budou zpracovány po dobu následujících 10 let ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Veškeré vztahy se řídí platnými předpisy a zákony. Zákon č. 121/2000 Sb. (autorský zákon) a zákon č. 89/2012 Sb. (občanský zákon).
Registrován na ŽO OÚ Praha 10 ze dne 26. 08. 2013
IČ: 02036797
Nejsem plátce DPH.
____________________________________________________________________________________________________
Kontaktujte mě
mob.:     606 812 293
e-mail:  mircin@email.cz
web:  www.miroslavbelancin.cz

Působím po celé České republice. 
Miroslav Belančin 
*12. 3. 1991 v Praze
zaměření: 
reklama, reportáž, produkty, ateliér, portréty, firemní akce, lifestyle, rodinné foto, svatby, video
Send
Thank you!
Klienti
Futura, grafické studio
Europark
Střelecká revue
Zlatý oříšek
Park Holiday
Slavia - florbal
World Gym
JJ časopis
lifeReports TV
Česká zbrojovka a. s.
Storm club
Deco Loco
Lusito
IdeaSense
Pragues Barrel
Honewa
Praha žije hudbou
FTVS
ČZU
Guler family
Tetubrissy
Pizza360
Vinograf
Klienti: 
Futura, grafické studio / Europark / Střelecká revue / Zlatý oříšek / Park Holiday / Slavia - florbal / World Gym / JJ časopis / lifeReports TV / Česká zbrojovka a. s. / Storm club / Deco Loco / Lusito / IdeaSense / Pragues Barrel / Honewa / Praha žije hudbou / FTVS / ČZU / Gulerfamily / Tetubrissy / Pizza360 / Vinograf / 
Back to Top