.SVATBY

.Informace
Představím se Vám na osobním setkání. Poznáte toho, kdo Vám všechny ty jedinečné okamžiky zachytí. Povíme si veškeré informace, jak s Vámi tento den strávím. Poradím
a vyhovím veškerým Vaším nápadům. Lze uskutečnit i předsvatební focení. 

Na focení vždy dorazím cca hodinu před začátkem. Vždy sebou mám 2 profesionální fotoaparáty, spousty objektivů a příslušenství. Vaši svatbu nafotím za jakéhokoliv počasí.

------------------------------------------------------------------------
Možnost vytvořit fotoalbum.
Cena dopravy nad 30 km je 7 Kč / 1 km. 

.Obřad / 2 hodiny /  8 900 Kč
Zahrnuje kolem 100 - 130 upravených fotografií. Soukromou webovou galerii po dobu tří měsíců. Fotky předané ve webové i tiskové kvalitě přes cloud. Vhodné pro ty, kteří si přejí zachytit pouze svatební obřad, skupinové focení a novomanželské fotografie.
...Každá další započatá hodina focení 2.500 Kč.

​​​​​​.Půl den /  5 hodin / 15 900 Kč
Zahrnuje kolem 240 upravených fotografií na flash-disku. Dvacet jedna tištěných fotografií 10x15cm v dřevěné krabičce. Fotka 18x13cm v rámečku. Soukromou webovou galerii po dobu tří měsíců. Vhodné pro ty, kteří si přejí zachytit vše od příprav až po novomanželské fotografie nebo od obřadu až po začátek večerní zábavy. Focení zahrnuje skupinové a novomanželské fotografie.
...Každá další započatá hodina focení 1.500 Kč.

.Den /  9 hodin / 21 900 Kč
Zahrnuje kolem 350-400 upravených fotek na flash-disku. Třicet šest tištěných fotografií 10x15cm v dřevěné krabičce. Fotka 18x13cm v rámečku. Soukromou webovou galerii po dobu 6 měsíců. Vhodné pro ty, kteří si přejí zachytit vše
od příprav až po party a mít krásnou vzpomínku pro sebe i pro své blízké. Focení zahrnuje skupinové a novomanželské fotografie.
...Každá další započatá hodina focení 1.300 Kč.

.Svatební video/  5 hodin 16 900 Kč
Délka videa cca 5 minut. Mnou nebo Vámi vybraná hudba. Soukromá webová galerie po dobu 6 měsíců. Vhodné pro ty, kteří si přejí zachytit vše a mít krásnou vzpomínku pro sebe i své blízké.  
...Každá další započatá hodina focení 1.500 Kč.
Back to Top