.SVATBY

.Informace
Každá svatba je krásná a jedinečná událost, která se nedá opakovat. Je důležité být na vše připraven. Proto není jednoduché se rozhodnout při výběru správného fotografa. Pokud stále hledáte fotografa, dokážu nabídnout profesionalitu a přátelskou osobu v jednom, kde neponechám nic náhodě. Výsledkem budou krásné fotografie, které Vás vždy vrátí do toho výjimečného dne, kdy jste si řekli své ANO.

Pokud Vás moje portfolio a osoba zaujala, budu rád když napíšete. Rád se Vám představím na osobním setkání. Poznáte toho, kdo Vám všechny ty jedinečné okamžiky zachytí a řekneme si veškeré informace, jak s Vámi tento den s velkým D strávím. Rád poradím a vyhovím veškerým Vaším nápadům. Je možné požádat i o předsvatební focení. Veškeré obchodní podmínky a další informace budou sepsané ve smlouvě o dílo.

Na focení vždy dorazím cca hodinu před začátkem. Vždy sebou mám 2 profesionální fotoaparáty, spousty objektivů a příslušenství. Vaši svatbu nafotím za jakéhokoliv počasí.

Po dohodě je možné vytvořit fotoalbum z Vámi vybraných fotografií. 
Cena dopravy nad 30 km je 7 Kč / 1 km. 
Každá další započatá hodina focení 1400 Kč.
Ceník na vyžádání.

.Obřad / 2-3 hodiny
Zahrnuje kolem 100 - 150 upravených fotek. Soukromou webovou galerii po dobu jednoho měsíce. Fotky předané ve webové i tiskové kvalitě přes cloud. Vhodné pro ty, kteří si přejí zachytit pouze svatební obřad, skupinové focení a novomanželské fotografie.

​​​​​​.Classic /  7-8 hodin
Zahrnuje kolem 240 upravených fotek na flash-disku. Dvacet jedna tištěných fotografií 10x15cm v dřevěné krabičce. Fotka 18x13cm v rámečku. Soukromou webovou galerii po dobu tří měsíců. Vhodné pro ty, kteří si přejí zachytit vše od příprav až po novomanželské fotografie nebo od obřadu až po začátek večerní zábavy. Focení zahrnuje skupinové a novomanželské fotografie.

.Luxus /  14-15 hodin
Zahrnuje kolem 350-400 upravených fotek na flash-disku. Třicet šest tištěných fotografií 10x15cm v dřevěné krabičce. Fotka 18x13cm v rámečku. Soukromou webovou galerii po dobu 6 měsíců. Vhodné pro ty, kteří si přejí zachytit vše
od příprav až po party a mít krásnou vzpomínku pro sebe i pro své blízké. Focení zahrnuje skupinové a novomanželské fotografie.

.Svatební video/  7-8 hodin
Délka videa cca 5 minut. Mnou nebo Vámi vybraná hudba. Soukromá webová galerie po dobu 6 měsíců. Vhodné pro ty, kteří si přejí zachytit vše a mít krásnou vzpomínku pro sebe i své blízké.  
Back to Top